SPRZĄTANIE

 

Masz ból głowy na myśl o ciągłym sprzątaniu mieszkania lub domu?

 

 

 

Dzięki naszej pomocy możesz się go pozbyć raz na zawsze. Nieważne, czy interesują Cię usługi sprzątania domu, mycia okien, czy prania tapicerek - skorzystaj z naszych usług w rozsądnych cenach.

 

 

 

Co najważniejsze, świadczone usługi oparte są na ściśle określonych standardach ich wykonywania oraz na określonych szczegółowych zakresach sprzątania każdej z powierzchni, czy każdego pomieszczenia. Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że Twoje mieszkanie będzie sprzątane z najwyższą precyzją, a nie na akord, z czym niejednokrotnie każdy z Nas mógł mieć do czynienia zatrudniając tzw. pomoc domową.

 

 

Spośród wielu oferowanych przez Nas usług znajdziesz:


* pojedynczą, bądź regularną usługę sprzątania mieszkania, domu lub firmy,


*  sprzątanie standardowe lub gruntowne,


*  sprzątanie po remoncie,


* mycie każdego rodzaju okien i drzwi i innych powierzchni szklanych,


*  pełen zakres usług przy czyszczeniu lub praniu tapicerek i dywanów.

 

 

 

Sprzątanie jednorazowe - raz a dobrze!

 

W ramach usługi Jednorazowej dajemy Ci możliwość wyboru wielu opcji sprzątania, poczynając od Standardowych kończąc na Gruntownym, w ramach którego skupimy się na wszystkich najdrobniejszych szczegółach tak, aby Twój dom czy mieszkanie dosłownie lśniło czystością. Oferujemy również sprzątania Przy Przeprowadzce, idealne przed sprzedażą mieszkania lub przed wprowadzeniem się do nowego lokalu.

 

 

 

Sprzątanie regularne – wybierasz raz, my sprzątamy Twój dom cały rok !


Jeżeli zależy Ci na cyklicznym sprzątaniu, które umożliwi utrzymanie wysokiego poziomu czystości w całym domu lub mieszkaniu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług Regularnych.
Sam ustalasz częstotliwość z jaką pracownicy Firmy, będą odwiedzać Twój dom lub mieszkanie. Pamiętaj, że im dłuższy okres umowy wybierzesz tym większy rabat na usługi otrzymasz.Wyszukiwarka nieruchomości

chcę kupić:chcę wynająć: